چه چسبی برای چسباندن پایه مبل خوب است؟

مبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون خانه بوده که علاوه بر زیبایی، اسباب راحتی میهمانان و ساکنین خانه را نیز فراهم می کند. مبلمان ممکن است که پس از مدتی استفاده کهنه شده و به دلیل عدم نگهداری صحیح بر اثر بی احتیاطی دچار آسیب شود. یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای مبلمان اتفاق بیفتد، شکستن و تعمیر پایه مبل می باشد. بهترین چسب مبل سازی برای پایه مبل یکی از مواردی است که در هنگام تعمیر پایه مبل شکسته باید توجه زیادی به آن نمایید.

اهمیت چسب در صنعت مبلمان

امروزه برای تولید مبلمان و چسباندن پایه های مبل از چسب های قوی و بسیار باکیفیت استفاده می کنند تا بتواند وزن مبلمان و افراد سوار بر آن را تحمل کند به همین دلیل چسب مبلمان نقش پررنگی را در کیفیت ساخت مبلمان ایفا می کند. با استفاده از چسب های مبلمان می توانید تمامی بخش های مبلمان از جمله روکش های صنعتی، کلاف ها، فوم ها و سایر اجزای مبلمان را به یکدیگر وصل کنید.

انواع چسب مبل سازی

  • چسب مبلمان ملامینه
  • چسب مبلمان فوم
  • چسب مبلمان روکش هایگلاس

چسب مخصوص مبلمان

چسب مبلمان به صورت مخصوص در کارخانجات صنعتی تولید می شود و مقاومت بسیار زیادی دارد ولی شما می توانید از چسب چوب و یا چسب های فلزات و پلاستیک و … برای چسباندن پایه های مبل نیز استفاده کنید. لازم به ذکر است که این چسب ها موقتی بوده و پس از مدتی مجدد پایه های مبل شما می شکند. به همین دلیل برای ترمیم صحیح و دائمی پایه های مبلمان خود بهتر است از چسب های مخصوص مبلمان استفاده کنید. جهت سفارش بهترین و باکیفیت ترین چسب مبلمان به شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

چسب اسپری

چسب اسپری 10 و 20 کیلویی مناسب مبل سازی و تعمیر پایه مبل شکسته

 

چسب اسپری 1 لیتری

چسب اسپری 1 لیتری مناسب مبل سازی

 

تعمیر پایه شکسته مبل

یکی از مشکلات رایج در مبلمان، شکستن و یا لق شدن پایه های مبلمان می باشد که معمولا به دلیل کشیده شدن بر روی زمین و جابجایی نادرست رخ می دهد. همچنین قرار گرفتن مبلمان بر روی سطح ناصاف نیز به مرور زمان می تواند به پایه مبل آسیب برساند به همین دلیل دقت داشته باشید که پایه های مبل باید بر روی سطحی صاف قرار گیرد.

بهترین روش ترمیم پایه های لق شده و یا شکسته مبل، استفاده از چسب های صنعتی مخصوص مبلمان می باشد. چسب را باز کرده و مقداری از آن را با استفاده از کاردک داخل درزهای پایه ها بریزید و مبلمان را بر روی پایه قرار داده تا فشار بر روی چسب ها وارد شده و به خوبی بچسبد.

قیمت چسب مبلمان

چسب های مبلمان انواع مختلفی دارند و قیمت های آن ها با یکدیگر متفاوت است. ملاک های زیادی بر روی قیمت چسب مبلمان تاثیر داشته که از جمله اصلی ترین آن ها می توان به حجم آن، میزان کیفیت، نوع چسب و … اشاره کرد. جهت استعلام قیمت انواع چسب مبلمان برای تعمیر پایه مبل وارد لینک آبی شده و یا با شماره های مدرج در سایت تماس بگیرید.