پایه مبل از کجا بخرم ؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پایه مبلتان به دلیل فرسودگی یا ضربه به آن بشکند یا حتی پیچ آن شل شده باشد و مبلتان لق بزند. در این زمان معمولا اولین فکری که به ذهنمان می رسد این است که پایه مبل خود را تعمیر یا تعویض کنیم و یا پایه مبل از کجا بخرم ؟

اگر تصمیم به تعمیر پایه مبل خود داشته باشیم می توانیم به مرکز های تعمیرات مبل مراجعه کنیم و از آن ها بخواهیم که پایه مبل را در صورت تعمیر شدن برایمان تعمیر کنند.

اگر تصمیم به تعویض داشته باشیم معمولا نمی دانیم که پایه مبل خود را از کجا می توانیم تهیه کنیم یا اصلا می توانیم پایه مبل مشابه مبل خود را پیدا کنیم. در واقع اصلا هیچ اطلاعاتی در این مورد نداریم یا اطلاعات بسیار کمی داریم.

در این مقاله ابتدا ضرورت وجود پایه مبل را برای شما بیان می کنیم و در آخر یک مرجع بسیار عالی و کامل در زمینه تعمیر و تجهیزات مبل به شما معرفی می کنیم ، که می توانید همه آنچه که برای تعمیرات مبل نیاز دارید از این مرجع تهیه کنید.

 

پایه مبل از کجا بخرم ؟

پایه مبل

 

ضرورت پایه مبل در ساختمان آن:

همانطور که می دانید تا قبل از پیدایش مبل افراد بر روی بالشتک ها و کوسن هایی بر روی زمین می نشستند. تا این که با پیدایش مبل و پایه مبل افراد توانستند با فاصله از سطح زمین بنشینند.

دلیل بالاتر نشستن از سطح زمین این است که در فرهنگ های مختلف سطح زمین را کثیف و آلوده می دانستند. اما این تمام چرایی وجود پایه مبل نیست. در زیر دلایلی از ضرورت وجود پایه مبل را برای شما بیان می کنیم:

     1. پایداری استحکام:

مبل هایی که دارای پایه مبل هستند دارای پایداری و استحکام بیشتری هستند. مبل هایی که پایه ندارند به راحتی با کوچک ترین نیرویی از جای خود جا به جا می شوند. اما درمقابل مبل هایی که دارای پایه هستند بر روی زمین محکم می مانند و در جای خود ثابت می شوند.

 

     2. سهولت در استفاده:

وقتی می خواهید روی مبل هایی که بدون پایه هستند بنشینید مجبور می شوید تا سطح زمین خم شوید تا بتوانید روی آن بنشینید که ممکن است این کار برای افراد مسن سخت باشد.

اما مبل هایی که دارای پایه هستند نشستن بر روی آن ها راحت تر است و افرادی که مسن هستند یا مشکلاتی در پا، لگن و کمر دارند می توانند به راحتی روی آن بنشینند.

 

     3. دوام و نظافت:

مبل های بدون پایه چون با کف زمین در تماس اند به تدریج بر اثر اصطکاک، پارچه آن ها خراب می شود و آسیب می بیند. همچنین کثیفی را زودتر به خود جذب می کنند.

در مقابل مبل های پایه دار به دلیل فاصله از سطح زمین دوام بیشتری دارن و دیرتر کثیف می شوند.

پایه مبل از کجا بخرم ؟

پایه مبل

 

لوازم جانبی مبل

تا به اینجای کار شما را با ضرورت وجود پایه مبل آشنا کردیم حال می خواهیم مجموعه خود را که در زمینه لوازم و تجهیزات تعمیرات مبل فعالیت می کند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید هر آن چه که برای تعمیر مبل خود لازم دارید را از ما تهیه کنید.

مجموعه ما با نام تجاری ابزار مبل نیکو با بیش از 10 سال سابقه در تعمیر مبل و تامین تجهیزات تعمیر، پاسخگوی نیاز شما مشتریان گرامی بوده و هست.

ما در این مجموعه انواع پایه مبل، دکمه های مبلی، انواع چسب، نوار زیر مبل، نما مبل، فوم و زیره مبل را ارائه می دهیم و شما می توانید در صورت نیاز به هر کدام آن ها را از ما با مناسب ترین قیمت ها و بهترین کیفت تهیه کنید.