مقایسه پایه مبل پلاستیکی با استیل

پایه مبل یکی از اجزای اصلی مبلمان بوده که نقش اساسی را در استحکام مبل ها ایفا می کند. این بخش مسئول تحمل فشار کل مبلمان بوده و باید استحکام بسیار بالایی داشته باشد. پایه ها از جنس های مختلفی تشکیل شده اند و در میزان مقاومت هر کدام با دیگری متفاوت است. در این مقاله قصد داریم به تفاوت های پایه مبل پلاستکی با استیل بپردازیم تا شما بهترین انتخاب پایه مبل را داشته باشید.

چرا جنس پایه مبل اهمیت دارد؟

پایه مبل در قسمت زیرین مبل قرار گرفته و مسئول نگهداری و حفظ تعادل مبلمان می باشد. این پایه باید بسیار مقاوم بوده تا بتواند به راحتی وزن مبل و افراد سوار بر آن را تحمل کند. این قطعه در جنس ها و کیفیت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود که یکی از رایج ترین پایه مبل می توان پایه مبل استیل و پایه مبل پلاستیکی را نام برد.

پایه مبل پلاستیکی

مواد به کار رفته در پایه مبل پلاستیکی از جنس پلاستیک فشرده بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این پایه مبل ها قادر هستند وزن بالایی را تحمل کنند. پایه مبل پلاستیکی این قابلیت را دارد که به انواع طرح ها و رنگ ها درآمده و به راحتی در دسترس قرار می گیرد. در ساخت پایه مبل پلاستیکی پس از مشخص شدن طرح مورد نظر، قالب آن طراحی شده و سپس داخل آن با استفاده از مواد مخصوص پر می شود. سپس با استفاده از دستگاه های رنگ و آبکاری به آن طرح و رنگ داده خواهد شد.

پایه مبل پلاستیکی از ظاهری بسیار شیک و زیبا برخوردار بوده و استفاده از این پایه ها در ساخت مبلمان باعث کاهش هزینه های تولید این محصول می شود. این پایه ها وزن سبکی دارد و به راحتی می توان آن را در زیر مبلمان نصب کرد. قدرت چسبندگی پایه های فلزی باعث می شود که این محصول در طی فرآیند جابجایی از مبل جدا نشود.

 

خرید پایه مبل پلاستیکی

 

پایه مبل استیل (فلزی)

پایه مبل استیل از دیگر پایه های مبلمان است که بسیار بادوام و مقاوم می باشد. این پایه مبل از فلزاتی مانند آلومینیوم ساخته شده و شما می توانید این محصول را در طرح ها و رنگ های متعددی در بازار مشاهده کنید. پایه مبل فلزی بسیار شکیل بوده و برای مبلمان های عظیم و سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتفاع و ضخامت این پایه ها با یکدیگر تفاوت داشته و می توان آن را بر روی انواع مبلمان نصب کرد. پایه مبل فلزی نمایی آیینه ای داشته و بسیار شیک می باشد. این محصول وزن سبکی داشته و به راحتی می توان آن را بر روی مبلمان نصب کرد. شستشوی راحت پایه های فلزی باعث محبوبیت این محصول در بین خانم ها شده است.

 

تفاوت پایه مبل استیل با پلاستیکی

 

تفاوت پایه مبل پلاستیکی با استیل در چیست

جنس پایه های پلاستیک از پلاستیک فشرده می باشد، در صورتی که پایه های فلزی از آلومینیوم ساخته شده است. پایه های فلزی اغلب برای مبلمان کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. پایه های فلزی در مقایسه با پایه های فلزی گران تر هستند. ولی هر دوی این پایه ها به روش خود زیبایی های خاص و منحصر به فردی را به مبلمان می بخشد. در نتیجه یا توجه به نوع مبلمان انتخابی و کاربرد آن میتوانید از هر یک از پایه مبل ها از سایت مبل نیکو خریداری کنید.